Zadbaj o swojąfigurę oraz piękno
Kategorie

Instruktorzy

ANNA WASIAK

Założycielka Fitness klubu "Fit-7". Absolwentka UŁ, kierunek Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne, technik  Fizjoterapeuta, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Fitness- różne formy aerobiku, instruktor sportu ze specjalnością pływanie, gimnastyki korekcyjnej, I i II-stopień  masażu. Uczestnik wielu warsztatów, konwencji tańca i fitness, a także seminarium "Fitness- sposób na życie",  specjalizacja z Latino Dance, Areoboxingu, Zumba, Step,a przede wszystkim Aqua Aerobiku,Zdrowym kręgosłupie i zajęciach dla Uniwersytetu III Wieku! Szkoleniowiec wielu  warsztatów i kursów. Ponieważ fitness towarzyszy jej już 22  lat, to ceni sobie na zajciach profesjonalizm i od  swoich instruktorów wymaga tego samego. Jest zaangażowana w co to robi i potrafi zainteresowa tym innych.Specjalizuje się obecnie w treningu personalnym i poradach dietetycznych.

MONIKA POLITAŃSKA

Energiczna i żywiołowa instruktorka Brzuch Uda Pośladki jej pasją od zawsze jest sport. Jej ulubionym zajęciem jest choreografia na stepie oraz prowadzenie zajęć Brzuch Uda Pośladki. Aerobik daje jej dużo satysfakcji zabawy oraz odpowiednio rozwija jej ciało.Jest bardzo pomysłowa i uwielbia dobrą zabawę jaką daje jej fitness, dużą satysfakcją jest jej uśmiech i zadowolenie uczestników po zajęciach. Jest bardzo pracowita i zdyscyplinowana,chętnie pomaga innym ludziom. Uważa,iż nie ma rzeczy nie możliwych trzeba tylko chcieć. Obecnie jest jeszcze intruktorem trampolin.

ELA MĄCZKA

Wieloletni magister wychowania fizycznego, uczestnik warsztatów fitness. Koordynator zaję dla osób z nadwagą i III wieku. Na zajęcia Ela wnosi moc i przekazuje ją innym.

JERZY MĄCZKA

Instruktor jogi od wielu lat, szkoleniowiec warsztatów m.in. "Odpowiednio oddychaj". Prowadzi grupy w wieku dojrzałym, a także zajęcia dla kobiet w ciąży. Na pierwszym miejscu dla mnie jest praca, a pózniej zabawa!

ŻANETA KRÓLIKOWSKA 

Kocha sport, w związku z tym, aby realizować swoje pasje ukończyła kurs na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalności fitness nowoczesne formy gimnastyki. Wielką satysfakcję z poprowadzonych zajęć daje jej uśmiech klijentów.Jest młodą ,lecz bardzo doświadczoną instruktorką ,która kocha taniec i ma wiele innych zainteresowań związanych z aerobikiem.Obecnie ukończyła kurs prowadzenia zajęć na trampolinach. Od roku 2017 instruktor Salsation.

RADOSŁAW WASIAK 

Menager klubu oraz instruktor indoor cycling . Zajęcia,  które prowadzi są bardzo skuteczne na spalenie niepotrzebnych kalorii i tkanki tłuszczowej. Dzięki energetyzującej muzyce i jeździe na rowerze w grupie zajęcia są ciekawe, poprawiają kondycję, wytrzymałość oraz są niezwykle przyjemne! Jest to zupełnie inny rodzaj zajęć niż tradycyjny fitness. Zajęcia indoor cycling są bardzo dobre na wzmocnienie całego ciała. Radek gwarantuje Wam spadek wagi i miłą atmosferę. Serdecznie wszystkich zaprasza!!!

 

 

JOANNA LISOWSKA                                  

 Aktualnie jest studentką Zdrowia Publicznego na uniwersytecie medycznym.Fitness stanowi ważny element jej życia. Głównym priorytetem dla niej na sali jest bezpieczeństwo i technika wykonywanych ćwiczeń,świadoma praca ze swoim ciałem oraz oczywiście satysfakcja i uśmiech uczestników.Zadowolenie osób uczestniczących w jej zajęciach motywacje ją do dalszego rozwijania się. Jest instruktorem fitness w wielu dziedzinach, obecnie ukończyła kurs prowadzenia zajęć na trampolinach.  

   

     PATRYCJA BANASIAK                                                                                                      
Kocha sport. Jest pozytywnie nastawiona do życia. Jej pasją jest taniec, a przede wszystkim zumba. Potrafi zarażać pozytywną energią. Na jej zajęciach gwarantowana jest dobra zabawa, a energytyzujące rytmy muzyki latyno-amerykańskiej zachęcają do tańca.           

  

 

                                       
                                         
          
 
Copyright © 2011 KLUB FITNESS "Fit7". All rights reserved
ul. Leśmiana 1, 95-100 Zgierz
Projekt i realizacja: SINTE